Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

Новини

Це сталося під час пленарного засідання ІІІ Конгресу Світового Конгресу українських молодіжних організації (СКУМО) який проходив в Чернівцях.

Йдеться про ІІІ Конгрес Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій (СКУМО)  та Х Форум української молоді діаспори «Чернівці 2021» (ФУМД). Ці заходи об’єднають авторитетних спікерів та молодь української діаспори з 12 країн світу.

До 30-річчя Незалежності України СКУ презентує ініціативу для молоді діаспори “СКУ 30 до 30”.

Засідання пройшло в Блакитній залі Чернівецького національного університету.

Президент СКУМО Дмитро Лєкарцев та його радник в Україні Дмитро Сав'юк провели робочі зустрічі з владою міста Чернівці та керівництвом Чернівецької області, за результатами яких прийнято рішення про проведення ІІІ Конгресу СКУМО 2021 в перлині Буковинського краю - Чернівцях.

Світовий конгрес українських молодіжних організації (СКУМО) закликає всіх українців де б вони не були, долучитися до акції “Запали Свічку пам'яті” і 28 листопада, після 16:00 засвітити свічку і залишити її на підвіконні в пам'ять українців які загинули під час штучного голода організованого радянською владою в Україні протягом 1932 – 1933 рр. Він уніс життя від 3 до 7 мілійонів жителів УРСР та Кубані.

Друзі маємо для Вас гарну новину, в останні вихідні літа 29 та 30 серпня відбудеться Четвертий міжнародний онлайн-фестиваль Intercitylive: eurotrip.

Page 1 of 16

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: