Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

На Прикарпаття з'їдуться представники української молоді діаспори

Голова Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій Мирослав Гочак, спільно із заступником голови облдержадміністрації Сергієм Адамовичем та начальником управління молоді та спорту ОДА Ростиславом Микитюком, провели прес-конференцію для місцевих медіа стосовно проведення на Прикарпатті Форуму української молоді діаспори «Франківськ - 2014».

СКУМО організовує  подібні форуми з 2011 року. Представники молодіжних організацій української діаспори вже побували у Києві, Львові та Тернополі. Цьогорічний Форум під назвою «Франківськ – 2014» відбудеться на Прикарпатті та складатиметься з трьох частин. Перший етап Форуму – таборування. Він розпочнеться  17 серпня у селищі Ворохта на спортивній базі «Авангард». Другий і третій етапи будуть проходити паралельно 26-28 серпня. Відповідно передбачається організація тематичних сесій, круглих столів та засідань комісій, а також проведення фестивалю «Діаспора Фест»

– Вже чотири роки поспіль ми організовуємо в Україні різні зустрічі, семінари, конференції та форуми української молоді діаспори, де збираються представники молодіжних організацій з різних країн світу. Окрім молоді, звичайно, будуть присутні представники Світового Конгресу Українців, також запрошені представники влади всіх рівнів, –  розповів Мирослав Гочак. Він додав, що очікується приїзд міністра молоді та спорту України Дмитра Булатова та міністра культури Євгена Нищука.

– Ми маємо можливість показати молоді української діаспори найкращі сторони Прикарпаття та подолати стереотипи про діаспору, які мають українці, а також те бачення, яке є в діаспорі стосовно України, –підкреслив Сергій Адамович. - У час, коли країна знаходиться в стані неоголошеної війни, дуже важливим є налагодженням діалогу між молоддю, яка мешкає в різних країнах світу та створення єдиного інформаційного простору. Ми повинні налагодити співпрацю українських молодіжних громадських організацій із молодіжними організаціями української діаспори, розробляти та реалізувати спільні проекти, та залучати молодих діаспорян до громадсько-політичного життя України.

Щодо фінансування Форуму, то його бюджет складає 230 тис.грн. Відповідно 200 тис.грн виділили в Міністерстві молоді та спорту, а 30 тис.грн. - управління молоді та спорту облдержадміністрації. Більшість коштів піде на оплату житла та харчування, тому організатори в пошуках спонсорів, які згодні допомогти в оплаті дорожніх витрат і гонорарів діаспорних гуртів.


Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

Last modified on 01/08/2016

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: