Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

Учасники ФУМД відвідали церкву Різдва Пресвятої Богородиці у прикарпатському селі Криворівня

На Прикарпатті триває Форум української молоді діаспори «Франківськ 2014». В рамках форуму вже проходить табір молоді діаспори у с.Ворохта, а попереду ще незабутній «Дiаспoра Фест», який був започаткований з метою презентації сучасної творчості діаспори в Україні. 

Третього ж дня табору молоді представники діаспори мали можливість відвідати церкву Різдва Пресвятої Богородиці та музей Параски Плитки-Горицвіт у селі Криворівня. 

Цього ж дня Олексій Захарченко прочитав учасникам форуму лекцію на тему «Новітні підходи до роботи громадських організацій» та презентував патріотичну гру «Криївка».

Нагадаємо, організатором Форуму є Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій (СКУМО) за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства культури України, Світового Конґресу Українців, Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківської обласної ради.

Last modified on 01/08/2016

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: