Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

В Івано-Франківську підписали меморандум про співпрацю між СКУМО та Міністерством молоді та спорту України

Сьогодні в рамках проведення форуму в Івано-Франківській обласній державній адміністрації підписали меморандум про співпрацю між СКУМО та Міністерством молоді та спорту України.

За словами голови СКУМО Мирослава Гочака, підписання даної угоди є досить  важливим кроком, адже минула  влада не розглядала варіантів співпраці з українською молоддю діаспори. Позитивним чинником у побудові нових партнерських взаємовідносин став діалог із новою владою, який буде, на його думку, підгрунтям у подальшій систематичній співпраці.

– У травні ми зустрічалися з міністром молоді та спорту України Дмитром Булатовим. Нам вдалося обговорити всі варіанти майбутньої співпраці,– сказав Мирослав Гочак. –Сподіваємося, що від цього дня у нас з Міністерством молоді та спорту будуть серйозні напрацювання, систематична співпраця з українськими молодіжними організаціями діаспори, молодіжним рухом  і, звичайно, Світовим Конгресом Українських Молодіжних Організацій,- додав очільник СКУМО.

У свою чергу, міністр молоді та спорту Дмитро Булатов  повідомив, що підписання даного Меморандуму засвідчує наміри представників влади втілити у реальність всі напрацювання, які встигла зробити молодь і, зокрема, зробив СКУМО. За словами міністра, даний крок є суттєво важливим для самої влади, адже вона прагне бути корисною для людей.

– Завдяки нашій спільній співпраці, Міністерство молоді та спорту України, керівники інших відомств повинні об’єднатися задля консолідації із суспільством, цілеспрямованої підтримки  активної молоді, – сказав Дмитро Булатов. – Ми хочемо бути корисними для своїх громадян.

Також Дмитро Булатов повідомив, що у Міністерстві молоді і спорту України ведеться робота над створенням нових структурних підрозділів і закликав активну молодь вносити свої пропозиції задля формування нового органу влади.

– У Міністерстві молоді та спорту формується новий департамент молодіжної політики та інститут молодіжної політики. Дані структурні підрозділи  повині почати напрацьовувати справжні, корисні для суспільства програми як для молоді в Україні, так і за її межами,– зазначив Дмитро Сергійович. – Просимо молодих, активних людей долучатися та надавати свої пропозиції, резюме щодо обрання нового директора, працівників  департаменту та щодо наповнення інституту людьми, які зробили багато, в яких є бажання працювати і надалі ,–резюмував міністр.

 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

Last modified on 01/08/2016

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: