Print this page

В Івано-Франківську підписали меморандум про співпрацю між СКУМО та Міністерством молоді та спорту України

Сьогодні в рамках проведення форуму в Івано-Франківській обласній державній адміністрації підписали меморандум про співпрацю між СКУМО та Міністерством молоді та спорту України.

За словами голови СКУМО Мирослава Гочака, підписання даної угоди є досить  важливим кроком, адже минула  влада не розглядала варіантів співпраці з українською молоддю діаспори. Позитивним чинником у побудові нових партнерських взаємовідносин став діалог із новою владою, який буде, на його думку, підгрунтям у подальшій систематичній співпраці.

– У травні ми зустрічалися з міністром молоді та спорту України Дмитром Булатовим. Нам вдалося обговорити всі варіанти майбутньої співпраці,– сказав Мирослав Гочак. –Сподіваємося, що від цього дня у нас з Міністерством молоді та спорту будуть серйозні напрацювання, систематична співпраця з українськими молодіжними організаціями діаспори, молодіжним рухом  і, звичайно, Світовим Конгресом Українських Молодіжних Організацій,- додав очільник СКУМО.

У свою чергу, міністр молоді та спорту Дмитро Булатов  повідомив, що підписання даного Меморандуму засвідчує наміри представників влади втілити у реальність всі напрацювання, які встигла зробити молодь і, зокрема, зробив СКУМО. За словами міністра, даний крок є суттєво важливим для самої влади, адже вона прагне бути корисною для людей.

– Завдяки нашій спільній співпраці, Міністерство молоді та спорту України, керівники інших відомств повинні об’єднатися задля консолідації із суспільством, цілеспрямованої підтримки  активної молоді, – сказав Дмитро Булатов. – Ми хочемо бути корисними для своїх громадян.

Також Дмитро Булатов повідомив, що у Міністерстві молоді і спорту України ведеться робота над створенням нових структурних підрозділів і закликав активну молодь вносити свої пропозиції задля формування нового органу влади.

– У Міністерстві молоді та спорту формується новий департамент молодіжної політики та інститут молодіжної політики. Дані структурні підрозділи  повині почати напрацьовувати справжні, корисні для суспільства програми як для молоді в Україні, так і за її межами,– зазначив Дмитро Сергійович. – Просимо молодих, активних людей долучатися та надавати свої пропозиції, резюме щодо обрання нового директора, працівників  департаменту та щодо наповнення інституту людьми, які зробили багато, в яких є бажання працювати і надалі ,–резюмував міністр.

 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

Last modified on 01/08/2016

Share this article

Login to post comments