Print this page

Президент СКУМО Мирослав Гочак взяв участь у Рiчних зборах Світового Конґресу Українців

11-13 вересня у Мадриді в Іспанії відбулись Річні загальні збори Світового Конгресу Українців. Участь у Зборах СКУ взяли представники української діаспори з 20 країн світу. Впродовж трьох днів представники українських громад різних країн світу брали участь у засіданнях круглих столів, де обговорювали вкрай важливі питання для України.

Найбільше виступів і дискусій викликали теми: "Координація боротьби з російською дезінформацією", "Координація гуманітарної допомоги Україні " та "Координація підтримки України".

На офіційному відкритті надійшли привітання від Президента, Прем’єр-міністра, Голови Верховної Ради та Міністра закордонних справ України. Річні збори СКУ відкрито в Інституті Сервантеса і розпочали з молитви, Гімну України та вітального слова Президента СКУ Евгена Чолія.

Своїми враженнями про цьогорічний з'їзд СКУ поділився президент СКУМО - Мирослав Гочак: - "Консолідація української діаспори як молодіжної, так і дорослої сьогодні є для нас пріоритетом, бо те, що відбувається в Україні і як спотворюється у світі потребує прямого втручання і допомоги всього світового українства".

Last modified on 02/08/2016

Share this article

Login to post comments