Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

Представники СКУМО взяли участь у ІІI Форумі Global Ukrainians

15-16 липня 2016 р. Олександр Греченюк, член Президії Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій, брав участь в ІІI Форумі Global Ukrainians, який відбувся в Києві, де українські експерти, громадські активісти, преставники влади та бізнесу обговорили ключові питання взаємодії: співпраці з МЗС, просування інтересів України в сфері культурної дипломатії, просування українських брендів на закордонні ринки та запуск проекту Global Ukraine Business Hub, питання синергії задля досягнення спільних цілей.

Формат панельних дискусій сприяв виступам з різними пропозиціями та думками молодих високоосвічених українських лідерів-експатів, з міжнародним досвідом та глобальним мисленням. Обговорені теми – Як розвивати співпрацю з Global Ukrainians? Як максимально ефективно використати цей високий інтелектуальний ресурс для реформування України? Народні дипломати та міжнародна підтримка України: у пошуках синергії громадських та державних ініціатив. Роль у глобальному просуванні сучасного українського мистецтва. Нова креативна сила української бізнес-дипломатії. Моніторінг роботи МЗС та основних проблем закордонних українців: Яка роль Global Ukrainians в оптимізації роботи МЗС? – сягали сьогоднішні проблематики у сферах дипломатії, взаємодії між громадськими організаціями та інституціями, економіки та культури.

Кінець Форуму зазначений резолюцією, яка буде перенадана уряду та профільним міністерствам разом з стратегією розвитку народної дипломатії, запрошуючи, таким чином, представників усіх державних інституцій та експертів громадського сектору долучитись до публічного обговорення даної стратегії надаючи свої доповнення та рекомендації до вересня місяця цього року.

Last modified on 03/08/2016

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: