Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

Представники СКУМО взяли участь у річних зборах Світового Конгресу Українців

25 серпня 2016 р. у Національному університеті ім. Тараса Шевченка в Києві з покладання квітів до пам'ятника Шевченка та виконанні гімну України розпочались Річні загальні збори Світового Конґресу Українців (СКУ) за участю 137 делегатів та гостей з 28 країн світу.

Участь у відкритті зборів також взяли президент СКУМО Мирослав Гочак, перший заступник президента СКУМО Дмитро Лєкарцев, скарбник СКУМО Алекс Гречанюк та представники оргкомітету форуму української молоді діаспори «Вінниця 2016».

З привітаннями перед учасниками зборів виступили Глава Української Православної Церкви Київського Патріархату, Святійший Патріарх Філарет, Глава Української Греко-Католицької Церкви, Блаженніший Патріарх Святослав (Шевчук), Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, президент СКУ Євген Чолій, президент ЕКУ Ярослава Хортяні та інші представники владних структур України та діаспорних організацій закордоном.

Крім звітів про діяльність СКУ за минулий рік, у програму входить обговорення його майбутньої діяльності під час п’яти круглих столів: “Координація підтримки України”, “Гуманітарні ініціативи СКУ в допомозі Україні”, “Просування позитивного іміджу України”, “Відзначення 50-ліття СКУ” та“Сприяння економічному розвитку України”.

Учасники мали можливість поспілкуватись один з одним та обмінятись думками щодо консолідації заради майбутнього України. Молоді діаспоряни радо передали дорослим вітання від усіх учасників форуму молоді діаспори, який впродовж 22-27 серпня триває у Вінниці і запросили всіх на офіційне закриття форуму та підведення підсумків.

Річні загальні збори СКУ триватимуть до 27 серпня 2016 р.

Last modified on 26/08/2016

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: