Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

Молодь діаспори стажуватиметься у державних органах України та ЗМІ


40 молодих людей із діаспори та України стануть учасниками стажування у Верховній Раді, органах виконавчої влади та центральних ЗМІ, що триватиме протягом 14-22 листопада.

Про це йшлося 29 вересня на прес-конференції в Українському національному інформаційному агентстві “Укрінформ”. Організаторами виступає Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій (СКУМО) при підтримці Міністерства молоді та спорту України, Міністерства інформаційної політики України та МФО “Співпраця: Україна - Діаспора“.

«Молодь діаспори разом із українською молоддю стажуватиметься у Верховній Раді України, органах виконавчої влади, у національних ЗМІ, а також братиме участь у поїздках народних депутатів на їхні виборчі округи. Кінцевим результатом проекту стане те, що кожна група стажерів подаватиме пропозиції щодо поліпшення співпраці з діаспорою в галузі молодіжної та державної політики» - розповів президент СКУМО, Мирослав Гочак.

Заступник міністра молоді та спорту України Олександр Ярема зазначив, що серед потенційних учасників стажування очікують бачити молодих журналістів, представників громадських організацій і працівників органів державної влади з інших країн.

“Сподіваюсь, це буде успішний проект та крок уперед у співпраці української молоді, владних інституцій з молоддю діаспори. Для нас ці хлопці та дівчата - важливі посли України, які зрозуміють, що насправді відбувається в нашій державі”, - зауважив Олександр Ярема.

Державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко звернув увагу на практичний аспект втілення проекту. Так, молоді українці проходитимуть стажування у національному інформаційному агентстві «Укрінформ» і на телеканалі «UA TV».

«Вони зможуть побачити не лише порядок денний роботи міністерств, але й безпосередньо взяти участь у процесі виробництва новин, аналітики», - пояснив Біденко.

За словами радника президента СКУМО та координатора проекту  Ганни Крисюк: «Кожна молода людина, яка хоче стажуватись у цьому проекті, має заповнити реєстраційну анкету та в одному з розділів анкети учасники мають висловити ініціативи стосовно того, що б вони змінили в Україні, обіймаючи тут одну з керівних посад».

Стажування триватиме 9 днів, 14-22 листопада 2017 р., буде безкоштовним і взяти участь може кожна молода людина з 18 до 35 років. Потрібно заповнити заявку, подати рекомендаційний лист, написати невеличкий текст про те, що б хотілось змінити в Україні та розповісти про мотиви своєї участі. Прийом заявок триватиме до 20 жовтня.

Контактна інформація: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. та This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

Реєстрація yчасників з діаспори: https://goo.gl/forms/as8Wl1BoH5XyPNOb2
Реєстрація учасників з України: https://goo.gl/forms/aUQZ3rRSHoE5Ot9I3
Докладніше про проект: https://www.dropbox.com/s/jqndphe155d5lhv/Opys-prohrama-proektu.docx?dl=0

Last modified on 17/10/2017

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: