Print this page

Урочисто відкрито Форум Української Молоді Діаспори "Дніпро 2017".

Церемонія проходила у Дніпропетровському академічному українському музично-драматичному театрі ім.Тараса Шевченка. Цього року у Форумі прийняли участь молоді діаспоряни та гості з 30 країн світу. 

Президент Світового конгресу українських молодіжних організацій Мирослав Гочак відкрив цьогорічний Форум .

«Цей захід вперше проходить на Східній Україні. Важливий елемент форуму – співпраця українських молодіжних організацій діаспори з громадським сектором молоді України, обласними та місцевими радами», – сказав він.

Речник української громади в угорському парламенті, перший заступник президента СКУМО Ярослава Хортяні подякувала дніпрянам за теплий прийом.

«Я рада, що під час перших сесій учасники форуму з України цікавилися життям діаспори. Йшлося також про те, що робити, аби спростовувати дезінформацію, яку поширює Росія щодо України. Ми будемо напрацьовувати рішення», – заявила Ярослава Хортяні.

Мер Дніпра Борис Філатов зауважив, що молодіжне зібрання допоможе привернути до міста увагу діаспори та територіальних громад України.

«Ми приймаємо цю важливу подію вперше, і їй передувала неабияка підготовка. До нас приїхало багато поважних гостей із різних країн світу. І всі ми будемо очевидцями великої кількості заходів, які допоможуть привернути до міста увагу не лише діаспори, а й інших територіальних громад», – сказав міський голова Дніпра.

За словами заступника голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Каміля Примакова, цей конгрес зможе показати всьому світові, що українці єдині. 

Після церемонії відриття Форуму міський голова Борис Філатов для закордонних гостей організував офіційний прийом

Last modified on 17/10/2017

Share this article

Login to post comments