Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

Mолодь діаспори відсвяткувала 26-ту річницю Дня Незалежності України

 

Святкування Дня Незалежності України розпочалося з покладання квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку.

Молоді діаспоряни разом з народним депутатом Дмитром Лубінцем, з керівництвом Дніпропетровської області та міста Дніпро, а також місцевими жителями зібралися біля пам'ятника відомому у всьому світі Кобзарю аби відзначити цю знаменну для України дату.

Після цього на набережній Дніпра відбувся завершальний етап міжнародного флешмобу «Тризуб – це Україна». Захід стартував у лютому цього року в зоні АТО, у м. Волновасі. У Дніпрі до нього приєдналися мешканці міста та діаспоряни, котрі приїхали на Форум української молоді діаспори. Вони вийшли на вулицю із зображенням тризуба в руках. Загалом акція охопила 50 країн світу.

«Ідея провести флешмоб виникла через випадок із відомим футболістом Романом Зозулею в Іспанії. У нього був тризуб на одязі, і його безпідставно звинуватили (в нацизмі. – Ред.). Тож мета флешмобу – показати всьому світові, що Державний Герб України так само важливий, як і прапор, і слід ставитися до нього з повагою», –зазначив президент Світового конгресу українських молодіжних організацій Мирослав Гочак.

Наступною частиною програми стало поздоровлення в прямому ефірі всіх українців з святом Незалежності на мовах країн з яких приїхали гості форуму.

Завершилось  святкування 26-ї річниці проголошення незалежності України святковим концертом під час якого  делегати Форуму Української Молоді діаспори привітали  мешканців Дніпра та гостей міста з святом, разом з президентом СКУМО, Мирославом Гочаком та народним депутатом, Дмитром Лубінцем. Після привітання молоді діапоряни виконали спільно з днипрянами Державний гімн.

Last modified on 17/10/2017

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: