Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

Програмою в Петриківці завершився ФУМД "Дніпро 2017"

Останній день Форуму «Дніпро -2017»,  26 серпня, запам’ятався насиченою культурною програмою, в результаті якої гості з діаспори змогли більше дізнатися про культуру своєї Батьківщини.

Початок дня поклала лекція Ольги Ядловської – «Українське коло: етнографічне різноманіття як не вичерпне джерело культури народу». Науковець розповіла гостям форуму про різноманітність української культури, її різні прояви в етнографічних регіонах України.

Після цього, діаспоряни вирушили до відомого на цілий світ с. Петріківка – батьківщини відомого на весь світ петриківського розпису, визнаного ЮНЕСКО нематеріальноїюкультурною спадщиною людства.

В Петриківці гості мали нагоду відвідати музей розпису, де дізналися про історію цього мистецтва, його різновиди та найвідоміших майстрів. Відтак, в будинку культури села пройшов майстер клас, на якому за допомогою учнів місцевої школи кожний мав нагоду сам спробувати створити свій малюнок за технікою «петриківка».

Кульмінацією виїзду стало відвідування музею під відкритим небом «Козацький хутір». Там гості не лише дізналися про те, як воювали, жили та проводили час козаки, але й ще могли самі взяти участь у справжніх козацьких забавах, як-от стрільба з лука чи перетягування канату.

Last modified on 28/10/2017

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: