Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

Розпочало стажування української молоді діаспори та України

14 листопада стартувало стажування yкраїнської молоді діаспори та України у Верховній Раді, органах виконавчої влади та національних ЗМІ, під назвою – Молодіжна акція «Українська політика та ЗМІ очима молоді». За участі 40 молодиків з України та діаспори, серед діаспорян є представники 21 країни світу: Грузії, Молдови, Литви, Італії, Російської Федерації, Чеської Республіки, Фінляндії, Ізраїлю, Словаччини, Естонії, Німеччини, Австралії, Угорщини, Румунії, Польщі, Аргентини, Греції, Бразилії, Франції, Казахстану i Сербії.

Офіційне відкриття відбулось у Верховній Раді України за участю Міністра молоді та спорту України Ігора Жданова, президента Світового конґресу українських молодіжних організацій Мирослава Гочака, голови міжфракційного депутатського об’єднання «Співпраця: Україна-Діаспора» Дмитра Лубінця.

У відкритті також взяли участь заступник Міністра Олександр Ярема, народні депутати України Олег Барна, Ігор Артюшенко, Григорій Тіміш, Андрій Вадатурський та помічники інших депутатів мажоритарників які беруть участь в міжнародній акції та представники Міністерства інформаційної політики.

 

Після офіційного відкриття та вступних промов організаторів і партнерів, учасники стажування дізнались з якими народними депутатами будуть співпрацювати та в котру із наступний областей поїдуть: Донецьку, Запорізьку, Волинську, Київську, Тернопільську, Миколаївську, Івано-Франківську, Чернівеську чи Черкаську.

Організатори впевнені що все це сприятиме формуванню активної громадянської позиції й патріотичної свідомості молоді діаспори та України і налагодженню міжкультурного діалогу у спільних наукових, освітніх, культурних програмах та проектах.

Miжнародна акція триватиме 14-22 листопада, програмою передбачено ознайомлення учасників з роботою Верховної Ради України, центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, центральних ЗМІ. Важливою частиною програми стане участь у парламентських слуханнях на тему “Формування та реалізація державної молодіжної політики в Україні у умовах децентралізації“. Учасники програми також матимуть можливість долучитися до флешмобу з нагоди  Міжнародного дня студента.

18-20 листопада учасники перебуватимуть в різних областях України, де працюватимуть з народними депутатами – мажоритарниками та їхніми командами, братимуть участь у заходах та зустрічах на округах.

Last modified on 13/12/2017

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: