Print this page

Розпочало стажування української молоді діаспори та України

14 листопада стартувало стажування yкраїнської молоді діаспори та України у Верховній Раді, органах виконавчої влади та національних ЗМІ, під назвою – Молодіжна акція «Українська політика та ЗМІ очима молоді». За участі 40 молодиків з України та діаспори, серед діаспорян є представники 21 країни світу: Грузії, Молдови, Литви, Італії, Російської Федерації, Чеської Республіки, Фінляндії, Ізраїлю, Словаччини, Естонії, Німеччини, Австралії, Угорщини, Румунії, Польщі, Аргентини, Греції, Бразилії, Франції, Казахстану i Сербії.

Офіційне відкриття відбулось у Верховній Раді України за участю Міністра молоді та спорту України Ігора Жданова, президента Світового конґресу українських молодіжних організацій Мирослава Гочака, голови міжфракційного депутатського об’єднання «Співпраця: Україна-Діаспора» Дмитра Лубінця.

У відкритті також взяли участь заступник Міністра Олександр Ярема, народні депутати України Олег Барна, Ігор Артюшенко, Григорій Тіміш, Андрій Вадатурський та помічники інших депутатів мажоритарників які беруть участь в міжнародній акції та представники Міністерства інформаційної політики.

 

Після офіційного відкриття та вступних промов організаторів і партнерів, учасники стажування дізнались з якими народними депутатами будуть співпрацювати та в котру із наступний областей поїдуть: Донецьку, Запорізьку, Волинську, Київську, Тернопільську, Миколаївську, Івано-Франківську, Чернівеську чи Черкаську.

Організатори впевнені що все це сприятиме формуванню активної громадянської позиції й патріотичної свідомості молоді діаспори та України і налагодженню міжкультурного діалогу у спільних наукових, освітніх, культурних програмах та проектах.

Miжнародна акція триватиме 14-22 листопада, програмою передбачено ознайомлення учасників з роботою Верховної Ради України, центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, центральних ЗМІ. Важливою частиною програми стане участь у парламентських слуханнях на тему “Формування та реалізація державної молодіжної політики в Україні у умовах децентралізації“. Учасники програми також матимуть можливість долучитися до флешмобу з нагоди  Міжнародного дня студента.

18-20 листопада учасники перебуватимуть в різних областях України, де працюватимуть з народними депутатами – мажоритарниками та їхніми командами, братимуть участь у заходах та зустрічах на округах.

Last modified on 13/12/2017

Share this article

Login to post comments