Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

На телеканалі іномовлення України UATV та 5 каналі

16 листопада в День працівників радіо, телебачення та зв’язку, учасники міжнародної акції “Українська політика та ЗМІ очима молоді“ відвідали телеканали іномовлення України UATV та 5 канал.

Це була нагода ознайомитись із системою їхньої роботи, поспілкуватись з журналістами та керівництвом телеканалів, які презентували свої канали та розповіли про роботу та цікаві моменти в журналістській професії, була можливість побачили всі робочі моменти, сучасну техніку та обладнання та побувати в студіо.

Молоді учасники піснею привітали обидва телеканали з Днем працівників телебачення.   

Окремо цікавою була зустріч на телеканалі іномовлення UATV, де обговорили можливості майбутньої співпраці, а позитивно вразило що керівництво телеканалу знає про участь СКУМО у 2015 р., завдяки якій знято промо-ролик за участю діаспорян з 19-ти країн світу  на підтримку закону “Про систему іномовлення України“, втч. телеканалу інномовлення UATV.

Mультимедійна платформа іномовлення України UATV яка адресована широкій іноземній аудиторії сьогодні мовить українською, англійською, російською, арабською та кримськотатарською мовами.

 

Last modified on 15/12/2017

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: