Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

Зустріч з головою Київської обласної державної адміністрації

21 листопада учасники Міжнародної акції «Українська політика та ЗМІ очима молоді» відвідали Київську обласну державну адміністрацію, де відбулась зустріч з її головою Олександром Горганом, який розповів про специфіку роботи органів державної влади та ознайомив стажерів зі своїм робочим місцем.

Обговорино можливі напрямки співпраці між українською діаспорою різних країн та обласною адміністрацією і поділились своїми пропозиціями щодо партнерства.

В Київській області багато різноманітних гуртків народної творчості, в яких створюються сувенірні вироби, які користуються популярністю – це вишиванки, ляльки-мотанки, вироби із глини та багато інших. Тому культурна експансія дозволить за допомогою діаспори популяризувати українське та Україну у світі. “Ці вироби ми безкоштовно будемо надсилати вам. Ви можете їх роздавати на власний розсуд, презентувати, дарувати“, – зазначив Олександр Горган.

Була можливість оглянути виставку народної творчості від майстрів Київщини, на якій були представлені експонати зі всієї області.

В приміщені Київської ОДА також відбулась зустріч учасників стажування з відомим політологом та журналістом Євгеном Глибовицьким.

Last modified on 15/12/2017

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: