Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

Офіцiйні заходи СКУМО в Києві

Незабаром розпочне Форум української молоді діаспори "Київ 2018" та 2.Конґрес СКУМО, з 24 по 29 серпня представники молоді діаспори з`їжджаються до Києва. Офiційні заходи в яких братимуть участь учасники з діаспори та України, проходитимуть 27 і 28 серпня.

В понеділок 27 серпня програмою передбачено проведення двох тематичних сесій які відбудуться у Колонній залі Київської міської державної адміністрації (вул Хрещатик, 36), а у вівторок  28 серпня дві тематичні сесії проводитимуть в київському іHUB (вул.Хрещатик, 10). 28 серпня в іHUB пройде Ярмарка організацій з презентацією діяльності та кращих молодіжних організацій діаспори і України.

Офіційне відкриття Конґресу СКУМО та ФУМД "Київ 2018" відбудеться в понеділок 27 серпня з початком о 17 год., в Колонній залі Київської міської державної адміністрації.

У рамках програми відбудуться наступні тематичні сесії;
“Міжнародна дипломатія та євроінтеграційні процеси України, через співпрацю з світовим українством“, модератор Мирослав Гочак президент СКУМО,

“Діаспора як фактор лобіювання економічних інтересів та створення сприятливого інвестиційного клімату в Україні“, модератор Ганна Крисюк радниця президента СКУМО, 


“Державна політика України щодо підтримки закордонного українства через призму розвитку молодіжного діаспорного руху“, модератор Дмитро Лекарцев перший заступник президента СКУМО,


"Закордонне українство в інформаційному просторі України та країнах проживання“, модератор Теона Кахіані голова Української молодіжної організації в Грузії "Світанок."


Заходи відбуваються за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Київської міської державної адміністрації.

Реєстрація для учасників з України, ще відкрита за посиланням http://fumd.skumo.org/registration

Програма додається.

 

 

Last modified on 21/08/2018

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: