Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

Зустріч з Віталієм Капрановим

Сьогодні продовжує свою роботу наш форум «Київ 2018», і українська молодь діаспори вже поспілкувалася з відомим українським видавцем та письменником Віталієм Капрановим.

Публіцист презентував два унікальні видання - "Історія незалежної України" та "Історія нашої церкви", які у незвичайному, стислому та візуалізованому вигляді, розкривають основні історичні періоди виникнення та становлення української держави та церкви. На думку письменника, саме сучасний, цікавий та зрозумілий формат книг допомагатиме читачу розібратись в складних питаннях та провести власний аналіз як подій минулого, так і сьогодення. За словами Віталія Капранова: "Україна - це перш за все інформаційний простір, тому важливо не лише розуміти, а й відчувати свою історію. Ми створили інструмент пізнання, зрозумілий як дітям, так і дорослим. Україна - це кожен з нас, хто тут і зараз бере участь в її житті".

Last modified on 25/08/2018

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: