Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

Четвертий день акції став одним з най насичених для учасників міжнародної акції “Українська політика та ЗМІ очима молоді”

 

День распочався з візиту до Національного інституту стратегічних досліджень і з зустрічі з директором Романом Павлекном, де за круглим столом стажери мали можливість поставити питання стосовно того які актуальні завдання Інституту у дослідженнях, що стосуються теперішнього стану України в умовах гібридної агресії з боку РФ та проблем з реалізацією основних реформ, охарактеризував актуальну політичну ситуацію в державі напередодні президентських виборів.
програм.

Наступним пунктом став візит до Кабінету міністрів України де стажерам провели екскурсію будівлею та розповіли її історію. Наступним пунктом стала зустріч з Роксоланой Стадник, яка розповіла про новий бренд України “Ukraine Now” та взяли участь у #КнигообмінНаГрушевського. Після пані Стадник була зустріч з Володимир Бондаренко - державним секретарем Кабінету Міністрів України.Володимир Бондаренко закликав молодь приходити на стажування у Кабінет Міністрів та продовжувати свій професійний шлях на державній службі.

Закінчився день зустрічей з міністром молоді та спорту України який розповів про основну діяльність міністерства. Завершився день візитом до Спеціальної антикорупційної прокуратури де поговорили з заступником керівника САП Володимиром Кривенком якій відповів на запитання стосовно діяльності прокуратури та боротьби з корупцією в Україні.

Проект “Українська політика та ЗМІ очима молоді” буде проходити в столиці України з 19 по 26 листопада в ньому беруть участь молоді лідери з 21 країни та 18 областей України. Під час проекту учасники ознайомляться з роботою Верховної Ради, парламентських комітетів, міністерств та провідних ЗМІ України. Проект проводиться СКУМО спільно з Міністерством молоді та спорту за підтримки міжфракційного депутатського об’єднання «Співпраця: Україна – Діаспора», Київської обласної держадміністрації, Міністерства інформаційної політики України.Проект “Українська політика та ЗМІ очима молоді” буде проходити в столиці України з 19 по 26 листопада в ньому беруть участь молоді лідери з 21 країни та 18 областей України. Під час проекту учасники ознайомляться з роботою Верховної Ради, парламентських комітетів, міністерств та провідних ЗМІ України. Проект проводиться СКУМО спільно з Міністерством молоді та спорту за підтримки міжфракційного депутатського об’єднання «Співпраця: Україна – Діаспора», Київської обласної держадміністрації, Міністерства інформаційної політики України.

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: