Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

CКУМО закликає молодь діаспори приєднатися до місії спостерігачів на президентських виборах в Україні

Світовий конгрес українських молодіжних організацій (СКУМО) закликає молодь діаспори до участі в роботі Міжнародної місії СКУ зі спостереження за виборами президента та Верховної Ради України, які відбуватимуться в 2019 році.

Пропонуємо зголоситись до роботи цієї місії, в якості міжнародних спостерігачів, на волонтерських засадах, які проводитимуть моніторинг виборчого процесу, як в Україні, так і при її дипломатичних представництвах за кордоном.

Спостерігачі можуть бути довгострокові та короткострокові.

Короткострокові спостерігачі братимуть участь в моніторингу виборів безпосередньо в день виборів в Україні або в дипломатичних представництвах за кордоном і не можуть бути власниками громадянства України

Довгострокові спостерігачі виконують медіа моніторинг в країнах свого перебування і можуть бути як громадяни України так і громадяни інших держав.

Термін подачі документів для довгострокових спостерігачів – 22 лютого 2019 р.

Термін подачі документів для короткотермінових спостерігачів – 10 березня 2019 р.

Всі хто зацікавлені взяти участь у роботі Міжнародної місії Світового Конґресу Українців зі спостереження за виборами в Україні, за більш детальною інформацією звертатись на електронну пошту This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Last modified on 11/03/2019

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: