Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

СКУМО закликає молодь діаспори долучитись до спостереження за другим туром президентських виборів в Україні

Спостереження відбуватимуться у рамках міжнародної місії Світового Конґресу Українців зі спостереження за виборами 2019 р. в Україні.

Ще раніше Місія СКУ у складі 219 короткотермінових спостерігачів із 16 країн успішно завершила спостереження за першим туром президентських виборів, який відбувся 31 березня 2019 р., і прийшла до висновку, що виборчий процес відповідав міжнародним стандартам проведення демократичних виборів.

21 квітня 2019 р. відбудеться другий тур голосування на президентських виборах.

Щоб забезпечити вільний і демократичний виборчий процес 21 квітня 2019 р., СКУ закликає додаткових волонтерів до участі в роботі Місії СКУ. Якщо Ви є громадянином іншої держави, ніж Україна (за винятком Російської Федерації), проживаєте в Україні або бажаєте приїхати в Україну чи в одне з дипломатичних представництв України за кордоном, - ми закликаємо Вас до участі в роботі Місії СКУ. У цей критичний для української демократії час Ваша активна участь допоможе українському народові вільно висловити свою думку в процесі прозорого і демократичного голосування.

Щоб стати короткотерміновим спостерігачем від СКУ під час президентських виборів в Україні або в одному з її дипломатичних представництв за кордоном, просимо Вас заповнити відповідні анкети, доступні на веб-сайті СКУ, та надіслати їх на This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. не пізніше 12-го квітня 2019 р.

Last modified on 21/04/2019

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: