Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

Запрошуємо на Форум української молоді діаспори «Хмельницький 2019»

З 23-28 серпня 2019 р. місто Хмельницький збере представників української молоді діаспори та гостейз різних куточків світу, на Форум української молоді діаспори «Хмельницький 2019» (ФУМД), якій організовує Свiтoвий Конґрес УкраïнськихМолoдiжнихОрганiзацiй (СКУМО) за підтримки Міністерства Молоді та спорту, Хмельницької міської та обласної адміністрації.

 

Під час форуму заплановано неймовірно насичена та цікава програма :флешмоби, благодійні акції, встановлення рекорду України, нічні екскурсії з факелами, майстер-класи, панельні дискусії, тренінги, святкування Дня незалежності, зустрічі з представниками Українського земляцтва та католицької молоді Українинаписання спільних проектів. Участь у культурні програмі передбачена для представників української молоді діаспори віком від 18 до 35 років.

Програма ФУМД складатися з двох частин, культурна частина, яка відбуватиметься з 23 по 25 серпня 2019 р. та  26-28 серпня 2018 р. відбуватиметься офіційна частина Форуму в рамках якої пройдуть тематичні сесії, панельні дискусії, які допоможуть визначити стратегічні напрямки діяльності та наступні кроки в роботіСКУМО.

В офіційному відкритті, що відбудеться 26 серпня, участь візьмуть молоді лідери та активна молодь з української діаспори та України, представники Світового та Европейського Конґресу Українців, інших діаспорних організацій, керівництво держави, дипломатичний корпус, духовенство, євродепутати, представники державних інституцій, політичні, громадські та культурні діячі України.

Під час Форуму також пройдуть Річні збори Світового Конгресу Українських Молодіжних організацій..

Для цілувальників екстремального відпочинку, пропонуємо також прийняти участь у проекті «Дністер – річка єднання», якій проводиться Світовим Конгресом Українських Молодіжних Організацій за  підтримкиТернопільской ОДА і пройде з 21 по 23 серпня. Під час проекту відбудеться відвідуванням різних історичних міст, а такожсплав на катамаранах по р. Дністер з Тернопільської області до Хмельницькоїі завершиться в місті Кам'янець Подільський. Учасниками даного проекту можуть бути молоді люди які вміють плавати і у віці від 20 років.

Зареєструватись на Форум української молоді діаспори «Хмельницький 2019» , а    також для участі в проекті  «Дністер – річка єднання», можна за посиланням: http://fumd.skumo.org/registration/

Реєстрація відкрита до 10 серпня.

Питання що до програми Форуму просимо надсилати на електронну адресу: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: