Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

Проект "Україна 360" пропонує унікальну можливість подорожувати Україною

Украіна360 - це подорож країною в повну широту зору яку дають сучасні технології: відчути знайомі місця в окулярах VR або сферичному куполі.

Проект складається з кількох великих та малих фільмів тривалістю від 2 до 12 хвилин.

Ідеолог проекту "Ukraine360" Максим Харченко розповів про те, що фільми про Україну можна подивитися в двох варіантах: в окулярах віртуальної реальності і в сферичному кінотеатрі. В останньому випадку всі бажаючі зможуть абсолютно безкоштовно здійснити віртуальний тур по найбільш мальовничих місцях України, в яких побувала знімальна група студії YourVirtuality.

"Ідея виникла півтора роки тому. Наша студія Your Virtuality, яка спеціалізується на створенні доповненої віртуальної реальності, вирішила показати за кордоном інноваційну України. В рамках великого проекту Open Ukraine Now ми за допомогою окулярів віртуальної реальності хочемо показати, що у нас все добре, викликавши тим самим у людей здалеку бажання приїхати і познайомитися ближче з нашою країною. Щодо fulldome-кінотеатрів (мобільних сферичних кінотеатрів), то для нас це досить новий досвід, так як ми раніше з такими проектами не працювали ", - розповів Максим Харченко.

Команда "Україна 360" створила захоплюючі подорожі по Україні в новому імерсивному форматі. За рік вони відзняли з висоти пташиного польоту понад 100 міст і унікальних заповідних зон України. Українці та іноземці зможуть по-новому побачити Україну із заходу до півдня (9 регіонів - Львів, Київ, Одеса, Ужгород, Яремче), прогулятися по старовинних замках і фортецях, політати над Карпатами, поплавати в Чорному морі, а також помилуватися мальовничими водоспадами і каньйонами. В планах є відзняти всю Україну і таким чином довести проект "Ukraine360" до його логічного завершення.

На сайті є англомовна версія, що дозволить запропонувати віртуальну подорож Україною навіть вашим друзям яки не знають українську мову.

Last modified on 19/06/2019

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: