Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

Президент СКУМО провів нараду з оргкомітетом ФУМД Хмельницький 2019

5 червня в м.Хмельницькому в ОДА відбулася перша робоча зустріч організаційного комітету «Форуму української молоді діаспори «Хмельницький 2019» ФУМД, котрий відбудеться с 23 по 28 серпня у м. Хмельницькому.

Обговорили основні організаційні моменти проведення форуму у м.Хмельницькому. В обговоренні брали участь :заступник голови ОДА Павлишена С.А, керівник апарату Ода Самолюк О.М,  керуюча справами Хмельницької міської Ради Сабій Ю.С, заступник начальника управління інформаційної діяльності ода Черевченко Л.П, радник Президента СКУМО Скоморохова А.А, нач.управління інформаційно - організаційної роботи Хмельницької міської Ради Бачинська І.В.

З 23-28 серпня 2019 р. місто Хмельницький збере представників української молоді діаспори та гостей з різних куточків світу, на Форум української молоді діаспори «Хмельницький 2019» (ФУМД), якій організовує Свiтoвий Конґрес Украïнських Молoдiжних Органiзацiй (СКУМО) за підтримки Міністерства Молоді та спорту, Хмельницької міської та обласної адміністрації

Програма ФУМД складатися з двох частин, культурна частина, яка відбуватиметься з 23 по 25 серпня 2019 р. та  26-28 серпня 2018 р. відбуватиметься офіційна частина Форуму в рамках якої пройдуть тематичні сесії, панельні дискусії, які допоможуть визначити стратегічні напрямки діяльності та наступні кроки в роботіСКУМО.

Під час Форуму також пройдуть Річні збори Світового Конгресу Українських Молодіжних організацій.

Для цілувальників екстремального відпочинку, пропонуємо також прийняти участь у проекті «Дністер – річка єднання», якій проводиться Світовим Конгресом Українських Молодіжних Організацій за  підтримки Тернопільской ОДА і пройде з 21 по 23 серпня.

Зареєструватись на Форум української молоді діаспори «Хмельницький 2019» , а    також для участі в проекті  «Дністер – річка єднання», можна за посиланням: http://fumd.skumo.org/registration/

Реєстрація відкрита до 10 серпня.

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: