Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

У Варшаві відбувся - Ukrainian Student’s Weekend

10 листопада у Варшаві відбулася найочікуваніша подія серед молоді - Ukrainian Student’s Weekend, яка об’єднала активних студентів з різних куточків Польщі та за кордону. UKRSTUDWEEK – це один із проектів, організованих Асоціацією Українських Студентів у Польщі (SUP), що входить до складу Світового конгресу українських молодіжних організацій (СКУМО). 

SUP (Students of Ukraine in Poland) є найбільшою українською громадською організацією, що об’єднує студентів українського походження з усіх куточків Польщі. Головною метою організації є забезпечення постійного наукового, соціального та професійного розвитку української молоді, а такожїї інтеграція з польськимсуспільством.

Саму подію команда SUP організовує вже в третє за підтримки Польсько-української господарчої палати та Посольства України в Республіці Польща.

Цього року Ukrainian Student’s Weekend відбувся, як завжди, на найвищому рівні. Було запрошено понад 300 українських студентів з провіднихуніверситетів Польщі, топових спікерів та експертів різноманітних галузей.

Організатори розповіли, що метою такої події є допомога молодим українцям, які прагнуть інтенсивно розвиватися, освоїтися в новій країні, дізнатись більше про Польщу та польсько-українські відносини, а також розширити свої горизонти, поставити перед собою амбітні цілі й досягти їх.

Також вони переконані, що дана подія є унікальна для української громади у Польщі, враховуючи кількість учасників, широкий спектр обговорюваних тем, атмосферу дружби, допомоги та відкритості, що завжди панує там.                     

Програма передбачала цікаві панельні дискусії, професійні виступи , розіграші призів та багато корисних інсайтів.

Протягом цілого дня, насиченого зустрічами та панелями,були порушені такі важливі теми як лідерство, подорожування, мотивація та чому варто бути активним студентом. Своїм досвідом у цьому поділилися гості, успішні та цілеспрямовані представники різних напрямків діяльності.

Новизною цьогорічної події став путівник для студентів, у якому була розміщена найважливіша інформація стосовно життя в Польщі, зокрема: карта цікавих і обов’язкових місць до відвідування у Варшаві. У перервах між панелями та підчас ланчу студенти мали змогу особисто поспілкуватися з організаторами та спеціальними гостями заходу, залишити свій автографна карті України та взяти участь в інтенсивному нетворкінгу.

 Вступне слово виголосив Володимир Бачинський, радник-посланник Посольства України в Республіці Польща. Зі свого боку троє успішних молодих українців Ігор Супрун, Гліб Градобоєв та Денис Шпітальний поділилися успішними кейсами, а також розповіли що робити після закінчення університету та як розпочати свій професійний шлях.

В другій частині заходу відбулась інформаційна панель з молодими та успішними українцями зі сфер бізнесу, інновацій, волонтерства та подорожей. Серед них: Володимир Манойло, Данило Білецький, а також представник Erasmus зі Словаччини – Ростислав Сухарєв.

На події з цікавою промовою також виступив Владислав Грезєв, ліцензіат та куратор TEDxKyiv, ініціатор руху Змінотворці.

Спеціальним гостем “Ukrainian Student’s Weekend” була Уляна Супрун, в. о. Міністра охорони здоров’я України 2016-2019 рр. Вона розповіла студентам як бути амбасадором нової України та змінювати країну через просвітництво закордоном. Пояснила чому вмотивова на професійна молодь –– це завжди рушії масштаб них змін. Також порадила молодим українцям регуляр нозайматися саморозвитком, ставати експертами у своїй справі і, звісно, повертатися в Україну з новими знаннями, навичками та змінювати її.

Головним спонсором події став Foreign Personnel Service. А також головними партнерами були: Saturn Home Appliances і WSG – Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy, які посприяли успішній організації і проведенню події.

Тож, студенти з усієї Польщі й закордону залюбки приїжджають щороку до Варшави, щоб відвідати Ukrainian Student’s Weekend!

Адже саме на цьому заході молоді українці мають можливість приємнота з користю провести свій вільний час. Атакож стати частиною великої світової спільноти за для підсилення, об’єднання та консолідації сил української молоді діаспори та їх направлення на сприяння розбудови України.

Last modified on 15/11/2019

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: