Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

Президент СКУМО Дмитро Лекарцев, разом з членами президії відвідали Чернівці

Метою візиту, який проходив з 26 по 28 лютого, було зустріч з керівництвом міста та області з метою проведення в місті Форуму української молоді діаспори в Чернівцях.


Під час свого перебування в Чернівцях Президія зустрілася з головою Чернівецької обласної державної адміністрації Сергієм Осачуком, головою міста Олексієм Каспруком. Під час зустрічі обговорили проведення в серпні цього року в Чернівцях Форуму Української Молоді Діаспори (ФУМД) “Чернівці-2020”.

Також пан Лекарцев зустрівся з ректором Чернівецького Національного Університету імені Юрія Федьковича Романом Петришиним. Результатом зустрічі стало приєднання університету як співорганізатора до організації та проведення міжнародного ФУМД.

Вже 27 лютого, пройшло перше засідання організаційного комітету Форуму "Чернівці-2020", у склад комітету увійшли представники ОДА, міськой влади та ЧНУ.

Також президент зустрівся з Михайлом Павлюком, головою ГО "Центр актуальних місцевих ініціатив". З яким обговорили реалізування декілька спільних ідей, в тому числі заходів для більшого залучення закордонних українців до процесу популяризації серед європейських країн підтримки України та закликів надання їй більш зрозумілих і чітких сигналів й допомоги у боротьбі із зовнішньою агресією, продовженням необхідних реформ задля досягнення критерії членства України у ЄС та НАТО.

Форум української молоді діаспори (ФУМД) “Чернівці-2020” відбудеться в серпні поточного року і збере представників молодіжних організацій з української діаспори та гостей з різних куточків світу.

 

Last modified on 07/05/2020

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: