Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

СКУМО долучилося до руху підтримки українських медиків в умовах боротьби з COVID-19.

Через організовану акцію зі збору коштів українська молодь з закордону придбала необхідні захисні халати та вручила медикам Кельменецької Центральної районної лікарні в Чернівецькій області (однин із найбільш постраждалих регіонів України за осередками спалаху коронавірусної інфекції). 

 Через свого представника в Україні та партнера СКУМО Інститут демократизації та розвитку, було придбано необхідну продукцію та доставлено до місця призначення.  

СКУМО виказує вдячність в організаційній допомозі керівництву Чернівецької обласної державної адміністрації, партнеру в Україні ГО «Інститут демократизації та розвитку» та раднику Президента СКУМО в Україні Дмитру Сав’юку.
 
Станом на 20 липня в Україні зафіксовано 59 493 хворих на новий коронавірусу, 31 439 одужало ще 1 498 померло. Найбільш ураженими залишаються західні регіони країни, особливо Львівська, Чернівецька, Закарпатська та Рівненська області.
 
Фото звіт можна побачити на нашої сторінці в Facebook за посиланням: https://www.facebook.com/CKYMO
Last modified on 20/07/2020

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: