Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

Світовий конгрес українських молодіжних організацій (СКУМО) направив відкритого листа головам європейських інституції

В листі до президента Європейської комісії, Урсули фон дер Ляєн, голови Європейської ради, Шарля Мішеля, голови Європейського парламенту, Давида Сасоллі та Верховного представника Європейського Союзу з питань закордонних справ і політики безпеки, Жосеппа Борелля, президент СКУМО, Дмитро Лекарцев, звернув увагу керівників європейських інституцій на приклади російської дезінформації з метою дискредитувати Україну та українців в очах міжнародної спільноти використовуючи європейські інформаційні ресурси.

 

Так наприклад в червні в португальській газеті «Público» вийшло одразу 3 статті, у яких Україна названа “колискою світового сучасного нацизму” та “тренувальним майданчиком для неонацистів з усього світу”. А 23 червня публікації повторились. Пізніше ці матеріали були розтиражовані російськими ЗМІ.

На статті у газеті «Público» вже відреагували в посольстві України в Лісабоні та союз українців Португалії, висловивши обурення поданням неправдивої інформації.

У своєму листі СКУМО нагадало що за останній час, East Strategic Communication Task Force, європейська інституція завданням котрої є моніторинг проявів fakenews та дезінформації, зафіксувала 4500 випадків дезінформації за якими стояли російські провладні або спонсоровані Росією ЗМІ. Цілями інформаційних атак є не тільки України та країні Східного партнерства, але і країни члени ЄС. Ці атаки є головним викликом для європейських демократій та суспільств, і Союз повинен вирішувати це, дотримуючись європейських цінностей і свобод.

Президент СКУМО також звернувся до керівників європейських інституцій з закликом:

- Вжити додаткові більш жорсткі заходи для припинення російської дезінформації в Європі;

- Посилити санкції проти Російської ФедераціїShare this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: