Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

Запрошуємо на Четвертий міжнародний онлайн-фестиваль Intercitylive: eurotrip

Друзі маємо для Вас гарну новину, в останні вихідні літа 29 та 30 серпня відбудеться Четвертий міжнародний онлайн-фестиваль Intercitylive: eurotrip.

 

Загальна тривалість стріму 24 години на youtube-каналі Телебачення Торонто.

Тепер аж два дні! Загальна тривалість стріму 24 години і все це на youtube-каналі Телебачення Торонто.

Швидкісна подорож Європою! Під час неї ми проведемо дослідження музичної, візуальної, перформативної культури, а також кіномистецтва та анімації. Ще більше цифрових технологій, мистецьких експериментів, неочікуваних артистів та цікавої взаємодії між усіма учасниками фестивалю!

—————— Intercitylive: eurotrip — це ———————

МАНДРІВКА ЄВРОПОЮ

Понад 50 зупинок в українських містах та перша європейська подорож цього літа. Заїдемо у Польщу, Францію, Німеччину, Австрію, Латвію та Румунію. Здійснимо той самий Євротріп, про який мріяли протягом усього карантину. Тільки абсолютно безпечно, без черг на кордонах та митних перевірок.

УНІКАЛЬНІ ЛОКАЦІЇ В УКРАЇНІ

Цифровий швидкісний потяг пролетить над різними знімальними майданчиками. Виступи будуть на березі озера в Тернополі, на київському пляжі, у великому концертному майданчику Парижу, у Барбакані Руської Брами в Кам’янці-Подільському та біля Палацу культури Погулянка у Львові. Проведемо ранкову аеробіку з лайвбендом в Дніпрі, залетимо на один дах у Вінниці, подивимось кілька мультфільмів та кіно, будемо слухати звуки міст, парків та спостерігати за наживо за візуальними перформансами.

ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ

У нас буде цілий VR-потяг замість звичного zoom-тамбуру. Тепер пасажири зможуть тусити під час фесту у спеціально створеному vr-просторі із кількох вагонів, кожен з яких стилізований під окрему фестивальну локацію. Глядачі, артисти та організатори зможуть створити свої власні персонажі-аватари та знайомитись, танцювати та підспівувати музикантам під час їхніх виступів.

ОРГАНІЗАТОРИ ТА ПАРТНЕРИ

Організаторами фестивалю цього разу стали: Мистецьке об’єднання “ПЛАЙ” у співпраці з польськими партнерами “Асоціація  GET UP“, а також агенції з інших міст України: kontrabasspromo, Лінія Втечі, Module, Шпиталь Рекордс, Respublica FEST, ЛЮК та Радіо Єден. Головний інформаційний партнер незмінний — Телебачення Торонто. Міжнародний інформаціїний партнер - Світовий Конгрес Українськіх Молодіжних Організації (СКУМО).

Intercitylive: eurotrip підтримує Європейський Союз за програмою «HouseofEurope».

Більше інформації за посиланнями:

Facebook: https://www.facebook.com/pg/intercitylivefestival

Instagram: https://www.instagram.com/intercity.fest/

Telegram-канал: https://t.me/intercity_live

Telegram-чат: https://t.me/tamburIntercity

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCv6u2vXQ1m9p9aaHTJOSqBQ

Ставите лайк, робить шер,  запрошуйте друзів та вперед мандрувати Європою!

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: