Print this page

Запрошуємо на Четвертий міжнародний онлайн-фестиваль Intercitylive: eurotrip

Друзі маємо для Вас гарну новину, в останні вихідні літа 29 та 30 серпня відбудеться Четвертий міжнародний онлайн-фестиваль Intercitylive: eurotrip.

 

Загальна тривалість стріму 24 години на youtube-каналі Телебачення Торонто.

Тепер аж два дні! Загальна тривалість стріму 24 години і все це на youtube-каналі Телебачення Торонто.

Швидкісна подорож Європою! Під час неї ми проведемо дослідження музичної, візуальної, перформативної культури, а також кіномистецтва та анімації. Ще більше цифрових технологій, мистецьких експериментів, неочікуваних артистів та цікавої взаємодії між усіма учасниками фестивалю!

—————— Intercitylive: eurotrip — це ———————

МАНДРІВКА ЄВРОПОЮ

Понад 50 зупинок в українських містах та перша європейська подорож цього літа. Заїдемо у Польщу, Францію, Німеччину, Австрію, Латвію та Румунію. Здійснимо той самий Євротріп, про який мріяли протягом усього карантину. Тільки абсолютно безпечно, без черг на кордонах та митних перевірок.

УНІКАЛЬНІ ЛОКАЦІЇ В УКРАЇНІ

Цифровий швидкісний потяг пролетить над різними знімальними майданчиками. Виступи будуть на березі озера в Тернополі, на київському пляжі, у великому концертному майданчику Парижу, у Барбакані Руської Брами в Кам’янці-Подільському та біля Палацу культури Погулянка у Львові. Проведемо ранкову аеробіку з лайвбендом в Дніпрі, залетимо на один дах у Вінниці, подивимось кілька мультфільмів та кіно, будемо слухати звуки міст, парків та спостерігати за наживо за візуальними перформансами.

ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ

У нас буде цілий VR-потяг замість звичного zoom-тамбуру. Тепер пасажири зможуть тусити під час фесту у спеціально створеному vr-просторі із кількох вагонів, кожен з яких стилізований під окрему фестивальну локацію. Глядачі, артисти та організатори зможуть створити свої власні персонажі-аватари та знайомитись, танцювати та підспівувати музикантам під час їхніх виступів.

ОРГАНІЗАТОРИ ТА ПАРТНЕРИ

Організаторами фестивалю цього разу стали: Мистецьке об’єднання “ПЛАЙ” у співпраці з польськими партнерами “Асоціація  GET UP“, а також агенції з інших міст України: kontrabasspromo, Лінія Втечі, Module, Шпиталь Рекордс, Respublica FEST, ЛЮК та Радіо Єден. Головний інформаційний партнер незмінний — Телебачення Торонто. Міжнародний інформаціїний партнер - Світовий Конгрес Українськіх Молодіжних Організації (СКУМО).

Intercitylive: eurotrip підтримує Європейський Союз за програмою «HouseofEurope».

Більше інформації за посиланнями:

Facebook: https://www.facebook.com/pg/intercitylivefestival

Instagram: https://www.instagram.com/intercity.fest/

Telegram-канал: https://t.me/intercity_live

Telegram-чат: https://t.me/tamburIntercity

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCv6u2vXQ1m9p9aaHTJOSqBQ

Ставите лайк, робить шер,  запрошуйте друзів та вперед мандрувати Європою!

Share this article

Login to post comments