Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

СКУМО закликає всіх українців долучитися до акції “Запали Свічку пам'яті”

Світовий конгрес українських молодіжних організації (СКУМО) закликає всіх українців де б вони не були, долучитися до акції “Запали Свічку пам'яті” і 28 листопада, після 16:00 засвітити свічку і залишити її на підвіконні в пам'ять українців які загинули під час штучного голода організованого радянською владою в Україні протягом 1932 – 1933 рр. Він уніс життя від 3 до 7 мілійонів жителів УРСР та Кубані.

 

Ми маємо помятати і те що цей голод був є актом геноциду, оскільки він був навмисне спрямований проти української нації як такої. Вилучення всього продовольства, а не тільки зерна, заборона виїзду за межі України, та «чорні дошки» міри які використовувалися ніде крім УРСР та Кубані, і які були спрямовані на саме на винищення українського селянства. Одночасні репресії проти української національної інтелігенції та культурной і політичной еліти, свідчить про те що Голодомор був спрямований проти української національної групи. Разом ці два аргументи визначають Голодомор як геноцид.

 
Але нажаль лише 17 держав світу поки що визнали Голодомор 1932-1933 року геноцидом українського народу. Тому СКУМО закликає всі українські громади та діаспорні організації продовжити боротьбу та докласти максимум зусиль щоб весь цивілізований світ нарешті визнав Голодомор в Україні в 1932—1933 роках актом геноциду проти нашого народу!

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: