Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

26 березня 2021 року проведено перше засідання організаційного комітету Форуму української молоді діаспори "Чернівці 2021".

Засідання пройшло в Блакитній залі Чернівецького національного університету.

 

У заході зі сторони діаспорян взяли учаасть президент СКУМО Дмитро ЛЄКАРЦЕВ, його заступник Алекс ГРЕЧАНЮК та радник в Україні Дмитро САВ'ЮК. Чрнівецька область та місто були представлені офіційними особами від ЧОДА - Вікторія ГАТРИЧ (керівник департаменту комунікацій) та Олександр ПОГОДІН (керівник управління молоді та спорту), Обласної ради - Михайло ПАВЛЮК (заступник головии обласної ради), міської ради - Юрій ЛЕСЮК (заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів) та Тарас ПРОКОП (радник міського голови), ЧНУ імені Юрія Федьковича - Тамара МАРУСИК (проректор з науково-педагогічної роботи ).

Влада області та міста виказала чітку підтриму молодіжним ініціативам українців з-за кордону та запевнила у сприянні проведення заходу. В ході роботи було визначено, що проведення форуму діаспорної молоді буде відбуватись в рамках святкування 30-ї річниці Незалежності України.
Серед результатів обговорення, було домовлено про підготовку проекту програми проведення Форуму із широким залученням молодіжних організацій Чернівецької області та її презентації на наступному організаційному комітеті, запланованому на травень поточного року. До програми планується включення організації флеш-мобів молоді діаспори та України, спортивних змагань та презентацій напрямків подальшої співпраці із закордонною діаспорою.

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: