Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

До 30-річчя Незалежності України CКУ презентує ініціативу для молоді діаспори “СКУ 30 до 30”

До 30-річчя Незалежності України СКУ презентує ініціативу для молоді діаспори “СКУ 30 до 30”.

 

Це перша світова ініціатива для знайомства з майбутніми лідерами закордонного українства віком до 30 років.

Громадські організації та інституції української діаспори, а також фізичні особи за підтримки українських громадських організацій й інституцій – самостійно або з допомогою регіональних віцепрезидентів Світового Конґресу Українців можуть номінувати  представників молоді віком до 30 років (станом до 24 серпня 2021 року), які мають українське коріння, постійно проживають поза межами України (принаймні 2 роки), активні в українському громадському житті та створюють позитивний імідж України, української громади чи українського народу.

Експертний комітет сформує короткий список із 30 молодих активних українців з різних куточків планети, який презентуємо 19 серпня, напередодні 30-річчя Незалежності України.
“CКУ 30 до 30” – це не конкурс і не змагання, а знайомство з ініціативною молоддю діаспори – хлопцями та дівчатами, які саме зараз творять майбутнє України у світі.

Номінувати учасника можна заповнивши форму на сайті: https://www.30under30.ukrainianworldcongress.org/

Партнерами акції виступають: Світовий Конгрес Українських Молодіжних організації (СКУМО), Союз Українського Студентства Канади (СУСК), Національна скаутська організація України "Пласт" та Міжнародна молодіжна громадська організація "Спілка української молоді" (СУМ).

Це - не конкурс і не змагання. Це - культурна ініціатива, покликана розповісти про молодь закордонного українства, що саме зараз творить майбутнє України у світі.

 
Last modified on 14/06/2021

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: