Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

В ПАРЛАМЕНТІ МОЛДОВИ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ПРОЕКТ «ДІТИ ЗА МИР У ВСЬОМУ СВІТІ»

У парламенті Молдови 30 березня був дан старт Міжнародному соціальному проекту «Діти за мир у всьому світі», який здійснюється Українською громадою РМ і Асоціацією української молоді в Молдові «Злагода» спільно з посольством України в Молдові, посольством Угорщини в Україні і почесним консульством Угорщини в Івано Франківської області, благодійною організацією «Фонд Відродження Прикарпаття».

За словами  голови Асоціації української молоді в Молдові «Злагода» Дмитра Лекарцева, «в презентації взяли участь делегація з України, в складі якої депутати Верховної Ради, дипломати, представники громадянського суспільства, ЗМІ, а також діти. З молдавської сторони взяли участь представники Української Громади Молдови, учні ліцею Mihail Koţiubinski, представники дипкорпусу та місцевих ЗМІ », пише ukrainians.md

Презентація відбулася в МЗС Молдови. В її рамках 30 дітей з України і Молдови виготовили символічну карту миру, наклеївши на неї голубів з побажаннями миру, добра та злагоди.
Потим у Парламенті Молдови Голова групи дружби Молдова-Україна, депутат Євгеній Нікіфорчук, а також секретар парламентської комісії з питань зовнішньої політики та європейської інтеграції, депутат Валерій Гілецький, привітали гостей з України та прийняли у подарунок виготовлену руками дітей карту миру.

За словами Д. Лекарцева, «метою проекту є консолідація країн друзів України заради миру в ній за допомогою виготовлення карт світу руками дітей». Він зазначив, що «в рамках проекту заплановані презентації з передачею карт світу в 35 країн, серед яких країни ЄС та інші, які виступають за мир в Україні. Крім того, ведуться переговори про можливість направлення дітей учасників АТО (Антитерористична операція на Сході України, оголошена владою в квітні 2014 г.) і внутрішніх переселенців, дітей-сиріт зі всієї України на оздоровлення в країни-учасниці цього проекту влітку 2016 р ».

«Проект триватиме до 1 червня 2016 року в Міжнародний день дітей відбудеться підведення підсумків та презентація 35 карт світу з європейських країн в Україні. Крім того, буде встановлено новий рекорд України із залученням близько десяти тисяч дітей з України та країн учасниць проекту, а також за участю міжнародних делегацій країн партнерів проекту, гостей, представників ЗМІ », - сказав Лекарцев. Міжнародний соціальний проект «Діти за мир у всьому світі» стартував в грудні 2015 року в Україні, офіційне відкриття відбулося 19 грудня 2015 р місті Івано-Франківськ, де презентували карту світу в Україні та встановили рекорд України в категорії «Масові заходи».

Last modified on 03/08/2016

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: