Print this page

В ПАРЛАМЕНТІ МОЛДОВИ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ПРОЕКТ «ДІТИ ЗА МИР У ВСЬОМУ СВІТІ»

У парламенті Молдови 30 березня був дан старт Міжнародному соціальному проекту «Діти за мир у всьому світі», який здійснюється Українською громадою РМ і Асоціацією української молоді в Молдові «Злагода» спільно з посольством України в Молдові, посольством Угорщини в Україні і почесним консульством Угорщини в Івано Франківської області, благодійною організацією «Фонд Відродження Прикарпаття».

За словами  голови Асоціації української молоді в Молдові «Злагода» Дмитра Лекарцева, «в презентації взяли участь делегація з України, в складі якої депутати Верховної Ради, дипломати, представники громадянського суспільства, ЗМІ, а також діти. З молдавської сторони взяли участь представники Української Громади Молдови, учні ліцею Mihail Koţiubinski, представники дипкорпусу та місцевих ЗМІ », пише ukrainians.md

Презентація відбулася в МЗС Молдови. В її рамках 30 дітей з України і Молдови виготовили символічну карту миру, наклеївши на неї голубів з побажаннями миру, добра та злагоди.
Потим у Парламенті Молдови Голова групи дружби Молдова-Україна, депутат Євгеній Нікіфорчук, а також секретар парламентської комісії з питань зовнішньої політики та європейської інтеграції, депутат Валерій Гілецький, привітали гостей з України та прийняли у подарунок виготовлену руками дітей карту миру.

За словами Д. Лекарцева, «метою проекту є консолідація країн друзів України заради миру в ній за допомогою виготовлення карт світу руками дітей». Він зазначив, що «в рамках проекту заплановані презентації з передачею карт світу в 35 країн, серед яких країни ЄС та інші, які виступають за мир в Україні. Крім того, ведуться переговори про можливість направлення дітей учасників АТО (Антитерористична операція на Сході України, оголошена владою в квітні 2014 г.) і внутрішніх переселенців, дітей-сиріт зі всієї України на оздоровлення в країни-учасниці цього проекту влітку 2016 р ».

«Проект триватиме до 1 червня 2016 року в Міжнародний день дітей відбудеться підведення підсумків та презентація 35 карт світу з європейських країн в Україні. Крім того, буде встановлено новий рекорд України із залученням близько десяти тисяч дітей з України та країн учасниць проекту, а також за участю міжнародних делегацій країн партнерів проекту, гостей, представників ЗМІ », - сказав Лекарцев. Міжнародний соціальний проект «Діти за мир у всьому світі» стартував в грудні 2015 року в Україні, офіційне відкриття відбулося 19 грудня 2015 р місті Івано-Франківськ, де презентували карту світу в Україні та встановили рекорд України в категорії «Масові заходи».

Last modified on 03/08/2016

Share this article

Login to post comments