Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

Понад 20 міжнародних угод про співпрацю підписано на форумі молоді діаспори у Вінниці

22 серпня у Вінниці розпочався Форум української молоді діаспори «Вінниця 2016». На форум з’їхалися представники з близько 30 країн світу. Тривав форум шість днів та закінчився підведенням підсумків роботи і плануванням наступного року роботи у суботу, 27 серпня.

Протягом усіх днів учасники активно працювали у тематичних секціях, дискутували на актуальні для сучасної України та української діаспори питання, шукали шляхи вирішення накопичених проблем, обмінювались досвідом та власними практиками, а також налагоджували активну співпрацю з партнерськими організаціями України та світу.

Так, в рамках Форуму для активної співпраці у реалізації міжнародних соціальних, культурницьких та освітніх проектів, грантових заявок, програм обмінів та стажувань президент СКУМО Мирослава Гочак підписав двосторонню угоду про співпрацю з Тернопільською обласною державною адміністрацією в особі її голови Степана Барни.

Також підписана чотиристороння угода про співпрацю між президентом СКУМО Мирославом Гочаком, народним депутатом України Дмитром Лубінцем, головою міжнародної громадської організації «Україна-Польща-Німеччина» Сергієм Татусяком та громадською спілкою «Промінь України» в особі Руслана Вусятицького. Сторони домовились про обмін досвідом у сфері громадської та інформаційної діяльності, співпрацю у наданні матеріальної допомоги талановитим дітям з малозабезпечених сімей, дітей учасників АТО та сім’ям з зони АТО Донецької області, а також співпрацювати заради формування позитивного іміджу України у світі. Загалом, в рамках форуму було підписано понад 20 міжнародних угод про співпрацю.

За словами президента СКУМО Мирослава Гочака, налагодження тісної співпраці між організаціями і установами України та організаціями діаспори закордоном є важливою складовою успішного майбутнього України: «Сьогодні ми підписали ряд важливих угод про співпрацю, які дадуть нам можливість більш тіснішої комунікації для вироблення спільної програми дій розвитку нашої України. Це перші і дуже важливі кроки для спільної реалізації важливих для України та українців діаспори проектів та програм розвитку. Ми раді, що форум дав можливість кожному з нас знайти однодумців та побачити шляхи спільної праці на благо України».

Нагадаємо, організатором Форуму виступив Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства інформаційної політики України, Вінницької обласної державної адміністрації та Вінницької міської ради.

Last modified on 29/08/2016

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: