Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

СКУМО висловлює свою стурбованість рішенням ПАРЄ про дозвіл делегації Росії повернутися в сесійний зал Асамблеї

Світовий Конгрес Українських Молодіжних організацій висловлює свою стурбованість рішенням Парламентської Асамблеї Ради Європи про дозвіл делегації Російської Федерації повернутися в сесійний зал Асамблеї з відновленням всіх прав без виконання будь-яких умов, що стосуються відновлення територіальної цілісності і суверенітету України, в тому числі припинення окупації Криму.

СКУМО вважає що подібні кроки будуть мати лише негативні наслідки для процесу протидії російської агресії, деокупації українських територій, припиненню переслідування кримських татар та звільненню громадян України які незаконно утримуються в російських тюрмах.

Ми підтримуємо протест української делегації в Парламентської Асамблеї Ради Європи, яка залишила сесійну залу ПАРЄ. Також хочемо висловити свою подяку делегації Грузії, яка єдина повним складом підтримала Україну, проголосувавши проти повернення делегації РФ.  

Last modified on 02/11/2019

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: