Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

Президія СКУМО закликає громадськість долучитися до акції Stop przemocy! Państwo musi chronić a nie zabijać!

Президія Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій підтримує скликання українськими активістами Польщі, зокрема молоддю, акції Stop przemocy! Państwo musi chronić a nie zabijać!, яка має відбутися у Вроцлаві, 12 вересня ц.р.
Вістка про смерть 25-річного Дмитра Никифоренка від рук польських правоохоронців – жахлива та обурює. Але не меншу тривогу викликає й те, що юнак був закатований ще 30 липня, а інформація про цей злочин стала відомою громадськості лише зараз – завдяки розслідуванню польського журналіста Яцека Гарулковіча опублікованого 2 вересня виданням Gazeta Wyborcza . Щиро вдячні їм за це.
Відтак не може не дивувати те, що незважаючи на інформацію про "перебування справи на контролі українських дипломатичних органів від початку серпня", відомості про смерть українця у польському відділку поліції не були оприлюднені, а наміри направити офіційну ноту до МЗС Польщі з'явилися лише після резонансу в українських ЗМІ, на початку вересня.
Розраховуємо на всебічну увагу до даного випадку, зокрема висновків слідства про те, чи вбивство відбулося на тлі етнічного походження нашого співвітчизника. Українці не можуть допускати побоювань за те, що є українцями, – нігде, тим паче на території Європейського Союзу.
Висловлюємо співчуття рідним та близьким загиблого однолітка.

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: