Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

На Прикарпаття завітали представники української молоді діаспори

На Прикарпаття завітали голова Світового конгресу українських молодіжних організацій Мирослав Гочак та голова Світової федерації українських лемківських об‘єднань Софія Федина.

В рамках візиту відбулася зустріч з начальником управління сім’ї та молоді департаменту освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту Мар’яною Озорович та начальником відділу молодіжної політики Катериною Говерою.

Учасники обговорили можливості та перспективи співпраці, спільне проведення заходів, а також залучення молоді Прикарпаття до участі в міжнародних проектах та акціях.

«На Прикарпатті дуже активна і розумна молодь, яка щиро хоче робити добрі та корисні справи, тож сподіваюсь, що за підтримки Світового конгресу українських молодіжних організацій ми зможемо втілити в життя багато цікавих ідей», – підсумувала начальник управління сім’ї та молоді департаменту освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту Мар’яна Озорович.

Last modified on 01/08/2016

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: