Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

У Івано-Франківську підписали меморандум про співпрацю між СКУМО та піар-агенцією PR-Energy

В Івано-Франківську сьогодні підписали меморандум про міжнародну співпрацю і партнерство між Світовим Конгресом українських молодіжних організацій в особі голови Світового Конгресу українських молодіжних організацій Гочака Мирослава та піа-рагенцією «Pr-Еnergy» в особі директора Ганни Крисюк, повідомляє molodizhka.if.ua

«Дана угода є важлива тим, що ми розширюємо діапазон своєї діяльності та маємо можливість розповсюджувати інформацію у понад 30 країнах світу», – наголосила директор «Pr-Еnergy» Ганна Крисюк. 

Зі свого боку голова СКУМО Мирослав Гочак зазначив, що надзвичайно приємно підписувати угоду з організаціями, компаніями та агенціями, які зацікавлені у співпраці з діаспорою світу:

«Наша співпраця є початком створення великої інформаційної мережі, яка буде поширювати інформацію в світі та в Україні про українську діаспору. Ми раді до співпраці з усіма ЗМІ, які готові висвітлювати нашу діяльність», – підсумував голова СКУМО.

Last modified on 01/08/2016

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: