Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

ФУМД: У франківському Пасажі Гартенбергів відбувся показ етнічного одягу

В Івано-Франківську в рамках проведення Форуму української молоді діаспори «Франківськ-2014» відбувся показ етнічного одягу.

Представники діаспори з понад двадцяти країн світу мали можливість милуватися етнічним одягом Прикарпаття та колекцією відомого дизайнера Любці Чернікової. У першій частині показу моделі продефілювали в чотирьох образах покутському, лемківському, бойківському та гуцульському.  А в другій частині показали етно-мотиви в одязі від Чернікової.

Родзинкою свята стала гра на сопілці від заступника міністра культури Олександра Журавчика. Привітавши присутніх, він зазначив, що дуже радий побувати в такій теплій атмосфері, де панує український дух:

- Мені дуже приємно побувати на своїй рідній землі, а тим більше в оточенні молодих амбіційних людей, які люблять свою країну. В такій теплій атмосфері, особливо відчуваєш, що незважаючи на географічні кордони, українці - це єдина нація, яка може покласти життя за свою державу, - зазначив О. Журавчик.

Наостанок заступник міністра культури зіграв для гостів свята на сопілці кілька гуцульських мелодій, які, як він розповів, супроводжують його з дитинства.

Завершуючи дійство, ведуча свята міс -України -2013 Аня Заячківська провела аукціон дизайнерського пальто Любці Чернікової. Вилучені кошти організатори пообіцяли пожертвувати українській армії.


Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

Last modified on 01/08/2016

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: