Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

В Івано-Франківську завершився Форум української молоді діаспори «Франківськ-2014»

В Івано-Франківську завершився Форум української молоді діаспори «Франківськ-2014», який було організовано у рамках проведення Річних зборів та конференцій Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій.

Упродовж кількох  днів СКУМО організувало за підтримки Івано-Франківської обласної державної адміністрації ряд тематичних зустрічей, під час яких представники української діаспори обговорювали економічні, політичні, інформаційні та ряд інших актуальних питань у контексті сьогодення України. Завдання даних дискусій, за словами голови СКУМО Мирослава Гочака, полягає не тільки у збережені культурної пам`яті, а й розвитку зв`язків діаспори з усім закордонним українством, задля  об`єднання української діаспори в одне  ціле.

Представники СКУМО разом із організаційним комітетом  української молоді діаспори «Франківськ-2014» висловили подяку за підтримку в організації та проведенні заходу органам виконавчої влади України.

– Цьогоріч достатньо відчутна підтримка з боку української держави у проведені даного форуму. Зокрема, ми висловлюємо вдячність Міністерству молоді та спорту України, Міністерству культури України. Велика підтримка була з боку Івано-Франківської обласної державної адміністрації, – повідомив Мирослав Гочак. – Поза сумнівом, цьогорічний Форум  «Франківськ-2014» визнано найкращим.

У свою чергу, Мирослав Гочак вручив подяки голові облдержадміністрації Андрію Троценку, заступнику міністра Міндоходів Михайлу Ноняку, начальнику управління культури та національностей обласної державної адміністрації Володимиру Федораку, начальнику управління молоді і спорту ОДА Ростиславу Микитюку, директору департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Ігору Дебенку, а також представникам засобів масової інформації і  громадськості Прикарпаття  та волонтерам.

Наприкінці заходу начальник управління молоді та спорту ОДА Ростислав Микитюк подякував всім учасникам форуму та вручив пам’ятні подарунки.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

Last modified on 01/08/2016

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: