Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

Одеса в серпні прийматиме Форум української молоді діаспори

3 липня 2015 року в Одеській обласній державній адміністраці відбулась робоча зустріч оргкомітету по проведенні Форуму украінськоі молоді діаспори "Одеса 2015" з керівництвом Одеськоі облдержадміністрації. 

Участь у засідання взяли: Дмитрo Лекарцев перший заступник президента СКУМО, Ганна Крисюк пoмiчниця президента СКУМО Мирoслава Гoчака, Олексiй Захарченкo, представник президента СКУМО в Украïнi, Анатoлiй Александрoв, кooрдинатoр Форуму в Одесі, також від організаторів були запрошені гості, які з перших днів підтримують проведення проектів молодіжної діаспори в Україні, це голова Тернопільської облдержадміністраціі Степан Барна та депутат Верховної ради України Іван Крулько. 

Зі сторони Одеської ОДА на зустрічі і нараді були присутні : Володимир Кулаков заступник голови - керівник апарату Одеської обласної державної адміністрації; Євгенія Волинець директор департаменту зовнішньоекономічної діяльності та європейської інтеграції Одеської обласної державної адміністрації; Володимир Ларіонов начальник управління інформаційної діяльності Одеської обласної державної адміністрації; Олена Петрова заступник начальника управління культури і туризму, національностей та релігій-начальник відділу національностей та релігій Одеської обласної державної адміністрації; Андрій Яцеленко начальник управління у справах сім’ї та молоді Одеської обласної державної адміністрації; Тетяна Лазарєва директор департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації.

«Зараз дуже важливі всі проекти які відбуваються на підтримку України і цей форум є досить важливим, бо на його відкриття приїдуть представники з понад тридцяти країн світу, тому хочеться прикласти всіх зусиль, щоб та робота яку проводить Світовий Конгрес Украінських Молодіжних Організацій особливо в особі президента - Мирослава Гочака, був проведений на найвищому рівні і доніс до всього світу про те, що ми українці сильна, розумна та культурна нація» - розповів у свому виступі Степан Барна. 

Під час зустрічі оргкомітету вдалось обговорити ряд важливих питань, які в першу чергу стосувались самого форуму, його проведення та запрошених гостей з усього світу. 

«Нам приємно що керівництво Одеськоі обласної адміністрації радо відгукнулося на співпрацю та підтримку форуму молоді діаспори і ми переконані це буде одним із кращих форумів які відбувалися протягом останніх років»- поділився після зустрічі перший заступник президента СКУМО Дмитро Лекарцев. 

Нагадаємо сам Форум української молоді діаспори «Одеса 2015» розпочнеться в Одеській області з 19 серпня 2015 року, а офіційне відкриття 26 серпня 2015 року, також впродовж 27-28 серпня 2015 р. Буде дуже цікава програма по фестивалю «Діаспора Фест», тому вся молодь яка креативна і має цікаві проекти зможе з 26 серпня цього року поспілкуватись та обмінятися досвідом з своїми однолітками з закордону саме в Одесі.

Last modified on 02/08/2016

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: