Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

Президент СКУМО Мирослав Гочак взяв участь у Рiчних зборах Світового Конґресу Українців

11-13 вересня у Мадриді в Іспанії відбулись Річні загальні збори Світового Конгресу Українців. Участь у Зборах СКУ взяли представники української діаспори з 20 країн світу. Впродовж трьох днів представники українських громад різних країн світу брали участь у засіданнях круглих столів, де обговорювали вкрай важливі питання для України.

Найбільше виступів і дискусій викликали теми: "Координація боротьби з російською дезінформацією", "Координація гуманітарної допомоги Україні " та "Координація підтримки України".

На офіційному відкритті надійшли привітання від Президента, Прем’єр-міністра, Голови Верховної Ради та Міністра закордонних справ України. Річні збори СКУ відкрито в Інституті Сервантеса і розпочали з молитви, Гімну України та вітального слова Президента СКУ Евгена Чолія.

Своїми враженнями про цьогорічний з'їзд СКУ поділився президент СКУМО - Мирослав Гочак: - "Консолідація української діаспори як молодіжної, так і дорослої сьогодні є для нас пріоритетом, бо те, що відбувається в Україні і як спотворюється у світі потребує прямого втручання і допомоги всього світового українства".

Last modified on 02/08/2016

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: