Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

Представники СКУМО взяли участь у засіданні ОБСЄ

28-29 жовтня 2015 р. у Відні проходило засідання з питань людського виміру на тему «Внесок ОБСЄ в захист національних меншин», в якому участь взяв Перший заступник президента СКУМО - Дмитро Лекарцев. На засіданні обговорювалася роль ОБСЄ в цьому питанні та її досягнення, а також проблеми та способи їх усунення.

У засіданні взяли участь участь:Верховний комісар ОБСЄ у справах національних меншин – пані Астра Торс, Директор Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів і прав людини БДІПЛ – пан Майкл Джорж Лінк, Президент консультативного комітету з Рамкової конвенції з національних меншин – пан д-р Франческо Палермо, Глава секції з питань корінних народів і меншин офісу Верховного комісара ООН з прав людини – пан Антті Коркеаківі.

Засідання заслухало близько 30 доповідейпредставників різних делегацій, що ділилися проблемами, пов'язаними з національними меншинами у своїх країнах, а також – обговорювали такі питання як-от доступ до освіти, громадянську і політичну участь, фінансування, станомдотримання прав людини в Криму, робота ЗМІ, культура, громадянство, обов'язки держав з підтримки меншин.

Крім цього, учасники обговорили “Больцанські рекомендації щодо національних меншин у міждержавних відносинах” (2008) і висловили спільну підтримку роботі Верховного комісара ОБСЄ у справах національних меншин, а також значущість“Люблянських рекомендацій щодо інтеграції різноманітних спільнот”(2012) і важливість їх використання на ранній стадії.

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: