Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

Вiдбулись звітно-виборчі збори Спілки українських студентів у Франції

30 жовтня 2015 р. вiдбулись звітно-виборчі збори Спілки українських студентів у Франції (СУСФ), в рамках яких члени організації заслухали звіти про діяльність та обговорили плани та проекти, які плануються реалізувати в наступні два роки новогу мандату.

Члени спілки обрали бюро французького регіону Нор-па-де-Кале за головне бюро організації, головою обрано Ольгу Іванову студентку Факультету економіки та управління Університеу Лілль, за секретаря з повноваженнями заступника голови Катерину Лень і за бухгалтера Юлію Бовчалюк.

СУСФ бере активну участь у допомозі українським студентам, що навчаються у Франції, привертається увага громади до важливих аспектів життя України, української громади в Франції до політичних і соціальних проблем, організовуються різноманітні заходи.
Члени Спілки проживають в різних містах по всій Франції; на разі, сформовані осередки в Парижі, Ліллі та Бордо.

В майбутньому планується створення нових осередків організаці, відділу українських книжок в одній з бібліотек міста Лілль, організація занять з французької мови для українських студентів та уроків української мови для бажаючих. Головною метою оранізації залишається об’єднувати студентів українського походження та студентів з України, які навчаються у Франції, створення нових цікавих проектів.

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: