Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

Розпочалася реєстрація на Фoрум украïнськoï мoлoдi дiаспoри у Вінниці

Розпочалася реєстрація на Фoрум украïнськoï мoлoдi дiаспoри, що цьогоріч відбудеться у Вінниці 22-27 серпня. Запрошуємо до участі представників української молоді з різних країн світу та України.

Детальну програму Форуму опублікована у Facebook від імені першого заступника голови Світового конгресу українських молодіжних організацій Дмитра Лекарцева.

Так, офіційне відкриття відбудеться 22 серпня у Вінницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського «за участю представників свiтoвoгo українства, діаспорних організацій, державних структур України, євродепутатів, українських політиків, громадських i культурних дiячiв з України, а також мoлoдi дiаспoри та Украïни».

«Неофіційна частина форуму складатиметься з різноманітних тренінгів, майстер-класів та неформальних зустрічей для молоді діаспори віку 18-30 років у період з 24-27 серпня, де буде можливість навчитись використовувати новітні технології, тренди, використання власних ресурсів, комунікації та багато чого, що пригодиться для розвитку молодих лідерів», — наголошує Дмитро Лекарцев.

У рамках програми ФУМД також планується різноманітна культурна програма – «Дiаспора Фест», а 27 серпня – завершальний концерт за участю сучасних митців та гуртів з України та діаспори.

Зареєструватися для участі у Форумі можна за посиланням.

Last modified on 03/08/2016

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: