Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

Мирослав Гочак подякував голові Вінницької області за допомогу у проведенні Форуму української молоді діаспори

29 серпня президент Світового конгресу українських молодіжних організацій Мирослав Гочак, зустрівся з головою Вінницької обласної державної адміністрації Валерієм Коровієм та подякував йому за допомогу і підтримку у організації та проведенні Форуму української молоді діаспори «Вінниця 2016», а також висловив слова вдячності Службі безпеки України за охорону громадського порядку та добре організовану безпеку всіх учасників заходу міжнародного рівня.

Нагадаємо, Форум проходив 22-27 серпня у Вінниці та зібрав представників з близько 30 країн світу, чимало поважних гостей з-за кордону та України.

Високий рівень Форуму затвердила і присутність представників центральних органів української влади. Зокрема, привітати учасників та гостей форуму прибув до Вінниці міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, представники інших міністерств, священнослужителі, відомі політики та меценати.

Загалом, протягом усіх днів учасники активно працювали у тематичних секціях, дискутували на актуальні для сучасної України та української діаспори питання, шукали шляхи вирішення накопичених проблем, обмінювались досвідом та власними практиками, а також налагоджували активну співпрацю з партнерськими організаціями України та світу.

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: