Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

СКУМО стане лобістом українського бізнесу в різних країнах світу

З 8 по 12 лютого з офіційним візитом до Києва завітали президент СКУМО Мирослав Гочак та його перший заступник Дмитро Лєкарцев. В рамках візиту заплановано ряд офіційних зустрічей.

 

Так, сьогодні, за участю керівництва СКУМО, помічника народного депутата Віталія Барабаша та радника президента СКУМО Ганни Крисюк відбулися зустрічі з президентом Американської торгової палати в Україні Андрієм Гундером та президентом Торгово-Промислової Палати України Генадієм Чижиковим. В ході зустрічей сторони домовились про співпрацю та реалізацію спільних проектів і форумів.

«Молодіжна діаспора стала дуже активною та відкритою в підтримці й розвитку малого і середнього бізнесу закордоном. Ми зацікавлені у тісній співпраці з торговими палатами, бізнес-асоціаціями, клубами в Україні і закордоном. Тому я дякую за розуміння і конструктивні зустрічі з керівниками АТП в Україні та ТПП в Україні. Впевнений, що заплановані проекти дадуть можливість підтримати український бізнес в Україні та налагодити тісну співпрацю з бізнесом закордоном» – поділився підсумками зустрічей президент СКУМО Мирослав Гочак.

Візит представників президії СКУМО відбувся за підтримки та на запрошення народного депутата України Дмитра Лубінця та ГС «Промінь Україна».

 

Last modified on 09/02/2017

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: