Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

Міністри інформаційної політики та культури України підтримують ініціативи СКУМО

В рамках візиту президента СКУМО Мирослава Гочака до України відбулась зустріч з міністром культури України Євгеном Нищуком, міністром інформаційної політики України Юрієм Стецем та віце-прем'єр-міністром із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванною Климпуш-Цинцадзе. У зустрічі також взяли участь народний депутат України Дмитро Лубінець та перший заступник президента СКУМО Дмитро Лєкарцев.

Під час зустрічі відбулось обговорення питання недостатньої підтримки української діаспори на державному рівні (відсутній державний орган, котрий би займався питаннями діаспори; зараз ці функції входять до компетенції МЗС), організації Міжнародного молодіжного табору в Україні, питання організації майбутнього Форуму української молоді діаспори в Дніпрі в серпні 2017 року. Також обговорювалася можливість запуску програми стажування молодих представників української діаспори в державних органах влади України та створення сербської та молдавської мовної платформи на сайті УКРІНФОРМ.

Мирослав Гочак презентував проекти, які вдалося реалізувати минулого року, та проекти, заплановані на цей рік, запросив міністрів до співпраці, а також розповів про створення в українському парламенті міжфракційного об'єднання «Співпраця: Україна – діаспора», яке очолив Дмитро Лубінець. Учасники зустрічі також наголосили на актуальності тісної співпраці влади, діаспори та депутатів, правильному позиціонуванню України на міжнародній арені.

«Я дякую Мирославу та Дмитру, які на наше запрошення приїхали до України і разом із нашим фракційним об'єднанням вже сьогодні планують проекти і заходи презентації України в світі, а також налагоджують більш тісну співпрацю між депутатським корпусом та українською діаспорою в світі», – розповідає народний депутат Дмитро Лубінець, – «Позитивним є той факт, що ми ще минулого року почали реалізовувати перший спільний проект, який є дуже важливим для України і наших дітей – це міжнародний соціальний проект «Діти просять миру», організатором якого є ГС «Проомінь Україна». Презентація проекту відбувається у 12 країнах світу спільно з СКУМО, Міністерством молоді та спорту України та Міністерством закордонних справ України. Це чудова можливість для дітей із зони АТО побачити світ і розповісти правду про російську агресію». При цьому відчуваємо суттєву підтримку української діаспори» – зазначив Дмитро Лубінець.

За результатами зустрічі між керівництвом міністерств, СКУМО та фракційним об’єднанням «Співпраця: Україна – діаспора» досягнуто домовленостей про тісну співпрацю та підтримку.

Last modified on 09/02/2017

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: